Lukas Moodysson

Karl Frederik Lukas Moodysson

7,5
152 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Lukas Moodysson

Geniusz który widzi się w każdym filmie, podejmuje bardzo "trudne" i ciekawe tematy.

go3

Moodysson to reżyser, który widzi głębiej od innych. Jego filmy pelne są pasji i to widać. Zdecydowanie polecam zacząć przygodę od"Tylko Razem", ten film pozwala zrozumiec jego geniusz. Pozostałe wymagają więcej zaangażowania, ale gdy wejdzie się w jego świat, niełatwo jest go opuścić.

go3

Z europejskich reżyserów faktycznie jeden z lepszych - Amal i Lilja moim zdaniem fenomenalne (chociaż "Tylko razem" już troche mniej mi się podobało). Oby więcej takich filmowców (tudzież, żeby tacy jak Zwiagincew kręcili częściej - genialny "Powrót" to trochę mało...)

go3

Mozeby tak bez przesady? Tez Moodyssona lubie, ale rozwalaja mnie takie patetyczne hasla jak 'zdecydowanie najlepszy europejski rezyser' itp. - zwlaszcza wyglaszane przez kogos kto pewnie zna trzech-czterech takich rezyserow.

dlugi_13

Nie wiem skąd wziołeś teorie że znam trzech europejskich reżyserów.
Chętnie usłyszę jakich reżyserów uważasz za lepszych od Moodyssona. Staram się zbierać takie wartościowe filmy na www.ambitne.com. Podziel się z nami swoimi "typami".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones